O nas

J&P Stairs – producent schodów drewnianych, metalowych wewnętrznych, jak też zewnętrznych, oferujący wiele nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i technicznych.

Od niemal 30 lat tworzymy schody o solidnych konstrukcjach, które wyróżniają się oryginalnym wzornictwem. Gwarantujemy wizjonerski projekt, profesjonalne wykonanie i urokliwą aranżację gustownie wkomponowaną we wnętrze budynku. Nasze produkty są skierowane do Klientów o umiarkowanych możliwościach finansowych, a także dla tych z Państwa, którym zależy na unikatowej i urzekającej klatce schodowej.

Schody drewniane, kręcone, dywanowe i wiele więcej.

Proponujemy schody drewniane, stalowe, szklane, spiralne oraz wiszące. Korzystamy z profesjonalnych urządzeń polskich, niemieckich i szwajcarskich producentów. Co więcej, wykonujemy nie tylko schody, ale również balustrady drewniane, stalowe, szklane, jak też kute. Działamy głównie na rynku pomorskim ze szczególnym uwzględnieniem takich miejscowości jak Gdańsk, Gdynia, Sopot czy Lębork, a także na terenie Wielkopolski oraz poza granicami kraju w Niemczech i Skandynawii. Współpracujemy z wieloma lokalnymi, jak również krajowymi deweloperami. Dostarczamy Klientom nie tylko nowoczesne rozwiązania w postaci nietuzinkowych schodów bądź balustrad, ale też poręcze schodowe drewniane i ze stali nierdzewnej.

Zadowolony Klient jest naszą najlepszą reklamą!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, gdzie znajduje się ekspozycja oferowanych wyrobów, rodzaje drewna, z jakiego wykonujemy produkty oraz pełen katalog dostępny na płycie DVD.