Schody drewniane Wejherowo

Wejherowo jest jednym z miast, z których mamy najwięcej Klientów. Obsługujemy również mieszkańców okolicznych miejscowości. Wykonujemy schody drewniane zarówno do nowych domów czy firm, jak i odnawianych starych budynków. Przy realizacji projektów używamy wysokiej jakości materiałów i pracujemy z zachowaniem niezbędnej staranności oraz ostrożności. Zapewniamy wiele możliwości wykończenia do wyboru, dzięki czemu gotowe stopnie można dopasować do dowolnego wystroju wnętrz. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Drewno jako szlachetny materiał wyróżnia się wysokimi walorami estetycznymi i użytkowymi. Zapewnia odpowiedni mikroklimat w domowych przestrzeniach, jest trwałe, wytrzymałe i dobrze izoluje ciepło, dlatego doskonale nadaje się jako materiał do budowy wielu konstrukcji, w tym również schodów wewnętrznych. Schody drewniane w domu prezentują się naprawdę elegancko, dodając do wnętrza nieco klasycznego charakteru, a dzięki możliwości wyboru wielu wariantów kolorystycznych oraz sposobów wykończenia drewna bez trudu można stworzyć schody wpisujące się w każdą stylistykę - modern, glamour, retro czy skandynawską.

Schody drewniane we wnętrzach

W J&P zajmujemy się produkcją oraz montażem wysokiej jakości schodów, stopni, konstrukcji oraz balustrad wykonanych z różnych gatunków drewna krajowego i egzotycznego. Mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty zgodne z życzeniami naszych Klientów. Tworzymy schody policzkowe, wspornikowe, kręte, a także stalowo-drewniane czy betonowo-drewniane. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Schody drewniane to nie tylko klasyczne rozwiązania. Możemy również dodać im charakteru i oryginalnych walorów estetycznych, poprzez zastosowanie efektu postarzania, połysku czy łączenie ich z innymi naturalnymi materiałami: szkłem, betonem czy metalem.

Schody drewniane dla mieszkańców Wejherowa

Szukając rozwiązań, które ciekawie odmienią Twoje wnętrze, koniecznie sprawdź ofertę naszej firmy J&P. Zapewniamy najlepszą realizację w pełni zgodną z każdym indywidualnym projektem. Wykorzystujemy tylko najlepsze gatunki drewna oraz inne sprawdzone materiały. To wpływa pozytywnie zarówno na jakość uzyskanych konstrukcji , jak i pełną satysfakcję naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy!

Może Cię zainteresować:

Schody dywanowe na konstrukcji metalowej