Balustrady wycinane laserowo

Balustrady wycinane laserowo mogą mieć dowolne kształty i wymiary, dlatego w naszej firmie podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych projektów. Każde zamówienie staramy się zrealizować możliwie najszybciej, przy jednoczesnym zachowaniu staranności podczas wykonywania produktu. Gotowe wyroby charakteryzuje wysoka jakość oraz wytrzymałość, dzięki czemu mogą one spełniać swoją funkcję przez wiele lat. Zachęcamy do nawiązania kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy!

W J&P poza produkcją i montażem różnego rodzaju schodów z litego drewna zajmujemy się również tworzeniem dodatkowych elementów, takich jak poręcze i balustrady. Stosując starannie wyselekcjonowane surowce, sprawdzone metody oraz nowoczesne rozwiązania jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające projekty naszych Klientów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą balustrad laserowo ciętych, balustrad na szynie, w rotułach w ramie drewnianej lub metalowej, w słupkach na zaczepach, balustrad kutych metalowych połączonych z drewnem.

Eleganckie i trwałe balustrady wycinane za pomocą technologii wycinania laserowego

Dzięki wycinaniu laserowemu możemy przygotować balustrady o dowolnych kształtach, które będą nie tylko eleganckim wykończeniem schodów, ale funkcjonalnym i solidnym elementem odgrywającym rolę podpory podczas codziennego korzystania ze schodów. Technologia laserowego cięcia pozwala nam na szybkie i bezpieczne cięcie różnego rodzaju materiałów metalowych i niemetalowych. Wycinamy dowolne kształty z dużą dokładnością i przy maksymalnym wykorzystaniu surowca. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie balustrady stalowe, szklane, kute bądź drewniane zarówno do domów prywatnych, jak i przestrzeni publicznych.

Balustrady wycinane laserowo dla Klientów J&P Stairs: balustrady dopasowane do indywidualnych potrzeb

Nasze balustrady doskonale się prezentują, dopełniając wystrój wnętrz oraz zapewniają pełne bezpieczeństwo. Tworzymy je w wersjach minimalistycznych przeznaczonych do obiektów nowoczesnych o industrialnym stylu, klasycznych doskonałych dla wnętrz tradycyjnych oraz bogato zdobionych, rzeźbionych i o niestandardowych kształtach dla Klientów poszukujących oryginalnych rozwiązań. Zainteresowane współpracą osoby zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, podpowiedzą i dostarczą szczegółowych informacji na temat naszej oferty. Serdecznie zapraszamy!

Może Cię zainteresować:

Schody drewniane ażurowe