Schody drewniane na konstrukcji drewnianej

Schody drewniane na konstrukcji drewnianej to popularne rozwiązanie w architekturze i designie wnętrz. Są uniwersalne i pasują do różnych stylów - od tradycyjnych po nowoczesne. Są trwałe, estetyczne i dodają wnętrzu charakteru. Przy odpowiednim projektowaniu i wykonaniu stanowią nie tylko funkcjonalny element budynku, ale także ozdobę przestrzeni. Jeśli chcesz, aby takie ponadczasowe, drewniane schody na konstrukcji drewnianej zdobiły też Twoje wnętrze, zgłoś się do nas!

Drewniane schody na klasycznej drewnianej konstrukcji to jeden z najczęściej wybieranych modeli przez użytkowników. Nic dziwnego, w końcu takie rozwiązanie jest funkcjonalne i pełni również istotną rolę w aranżowaniu domowego, ciepłego wnętrza. Marzysz o pięknych, eleganckich schodach stworzonych na bazie naturalnego i szlachetnego surowca, jakim jest drewno? Zapraszamy do współpracy z naszą firmą J&P!

Drewniane schody, które zachowują swoje właściwości i parametry przez wiele lat

Schody drewniane na konstrukcji drewnianej produkowane są w naszej firmie wyłącznie z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych surowców z zastosowaniem profesjonalnych urządzeń polskich, niemieckich i szwajcarskich producentów. Do ich produkcji wykorzystujemy sprawdzone gatunki drewna krajowego (buk, jesion, sosna, dąb, grab, wiąz, klon) oraz egzotycznego (doussie, acajou, jatoba, merbau). Wybór materiałów oraz wykończenia konstrukcji należy do Klienta.

Podejmujemy się realizacji różnych projektów - nawet tych niestandardowych. Tworzymy nie tylko schody wewnętrze (policzkowe, wspornikowe, kręte), ale też balustrady i stopnie (wachlarzowe, wiszące, ażurowe, spiralne). Nadajemy im również indywidualnego charakteru poprzez tworzenie efektu połysku, postarzania czy łączenie z innymi materiałami.

Solidne i eleganckie schody drewniane na konstrukcji drewnianej

Na rynku działamy już od 1990 roku. Przez ten czas udało nam się zrealizować mnóstwo projektów dla mieszkańców województwa pomorskiego i pozostałych obszarów Polski oraz na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i krajów skandynawskich. Nasze konstrukcje wyróżniają się precyzją wykonania, niepowtarzalnym wzornictwem, trwałością, stabilnością i ponadczasowym designem. Jeśli zależy Ci na unikatowej i funkcjonalnej klatce schodowej - zgłoś się do nas! Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje na stronie internetowej lub odwiedź nasze biuro, gdzie znajduje się ekspozycja oferowanych wyrobów. Zapraszamy!

Może Cię zainteresować:

Schody drewniane na konstrukcji metalowej